Hero image

Usługi konsultingowe

w zakresie DevOps i automatyzacji chmury


Przeobraź i rozwijaj swój biznes. Dołącz do ponad 230 liderów technologicznych, którzy zbudowali swoje oprogramowanie z pomocą naszych ekspertów DevOps.

wsparcie i rozwój

Zespół ekspertów Selleo znajdzie odpowiednie rozwiązanie DevOps, które zapewni Ci najlepszą wydajność i stabilność, niezależnie od napotkanych wyzwań.

Możemy dostarczyć Ci kompletną infrastrukturę chmurową, zakładając środowiska serwerowe, zarówno oparte na chmurze (AWS, Google Cloud Platform), jak i lokalne (on-premises). Ponadto, Selleo pomoże Ci zautomatyzować proces wdrożenia i uruchamiania nowej kopii Twojego środowiska produkcyjnego w ciągu kilku minut.
Zespół ekspertów Selleo znajdzie odpowiednie rozwiązanie DevOps, które zapewni Ci najlepszą wydajność i stabilność, niezależnie od napotkanych wyzwań.

Dzięki naszym wysoce wydajnym zespołom pomagamy przedsiębiorcom, liderom biznesowym i technologicznym, którzy poszukują innowacji opartej na oprogramowaniu.

Nasz zespół DevOps pomoże Ci przyspieszyć łańcuch dostarczania oprogramowania, zapewniając jednocześnie spójną strategię i wizję DevOps. Będziemy współpracować, aby wzmocnić Twoje procesy i znaleźć narzędzia DevOps najlepiej dopasowane do Twoich operacji biznesowych.

Popraw efektywność operacyjną

Stwórz bardziej stabilne środowisko operacyjne i zautomatyzuj powtarzalne zadania. Wykorzystaj technologie chmurowe do integracji zespołów developmentu i operacji.

Podnieś jakość i solidność rozwiązania

Zwinne praktyki DevOps obniżają wskaźnik awaryjności i skracają czas realizacji projektu. Pomagają stworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi i elastyczności.

Zmniejsz ryzyko biznesowe

Poprawa satysfakcji klienta poprzez szybsze reakcje na opinie. Wdrożenie programu DevOps spowoduje częstsze wdrożenia i fantastyczne doświadczenia klientów.

Contact us
Icon
+
Dostarczonych projektów
Icon
+
Lata doświadczenia
Icon
+
Certyfikaty & nagrody

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali

Dowiedz się dlaczego liderzy z całego świata polecają pracę z naszymi zespołami programistów i programistek

Matthew O’Neill
Matthew O’Neill
CEO & Co-Founder, Samewave UK

Selleo has proven to be one of the best outsource development partners we've ever used. They are reliable, communicative, always helpful, consistently deliver to a high standard and are an absolute pleasure to work with too.

### Skorzystaj z naszej **wiedzy domenowej i technicznej** i stwórz **unikalne cyfrowe produkty**, które osiągną sukces rynkowy.
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Skorzystaj z naszej wiedzy domenowej i technicznej i stwórz unikalne cyfrowe produkty, które osiągną sukces rynkowy.

Umów spotkanie

Jak rozpoczynamy współpracę

01

Podpisanie
NDA

W pierwszej kolejności podpisujemy umowę o poufności w celu ochrony Twojego pomysłu i informacji biznesowych.

02

Omówienie
celu biznesowego

Następnie lider techniczny i analityk biznesowy omówią z Tobą projekt i zbiorą informacje niezbędne do przygotowania estymacji.

03

Poznanie zespołu developerskiego

W kolejnym kroku możesz zapoznać się z zespołem, który będzie pracował na Twoim projekcie, ustalicie proces pracy i reguły komunikacji.

04

Podpisanie kontraktu i rozpoczęcie współpracy

Na tym etapie zespół jest gotowy, aby płynnie rozpocząć pracę w ustalonym terminie. Możemy wystartować projekt online lub spotkać się z Tobą na kilka dni, aby dopracować szczegóły projektu.

4.7/5.0
30 REVIEWS

Osiągnij z nami sukces w cyfrowym świecie

Zaangażowanie naszych zespołów przekłada się na jakość dostarczanego kodu i proponowanych rozwiązań. Chcemy byś traktował nas jak swojego partnera w rozwoju biznesu i aktywnie dążymy do tego by rozwiązania, nad którymi pracujemy odniosły globalny sukces.

brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
nasz zespół

Już dziś możesz skorzystać z doświadczeń naszego zespołu!

Kadra zarządzająca oraz dyrektorzy techniczni w start-upach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach na całym świecie współpracuje z naszymi zespołami budując cyfrowe produkty sprzedawane w modelu SaaS lub optymalizując funkcjonowanie ich biznesów.

Napisz do nas
Poznaj nasz zespółTeam image
faq
DevOps to metodyka rozwoju oprogramowania, która stawia nacisk na współpracę i komunikację między zespołami programistycznymi i operacyjnymi. Dąży do automatyzacji cyklu życia oprogramowania, począwszy od budowania i testowania, aż po wdrożenie i utrzymanie. DevOps przynosi korzyści w rozwoju oprogramowania poprzez poprawę efektywności, redukcję błędów oraz umożliwienie szybszego dostarczania oprogramowania.
Kluczowe zasady DevOps obejmują automatyzację, ciągłą dostawę, współpracę i monitorowanie. Automatyzacja polega na wykorzystaniu narzędzi i procesów do automatyzacji różnych aspektów cyklu życia oprogramowania. Ciągła dostawa dotyczy nieprzerwanego wdrażania oprogramowania w środowiskach produkcyjnych. Współpraca polega na eliminowaniu barier między zespołami developmentu i operacji oraz promowaniu komunikacji i transparentności. Monitorowanie obejmuje wykorzystanie metryk i narzędzi monitorujących do pomiaru wydajności i identyfikacji obszarów do poprawy.
Korzyści z wdrożenia kultury DevOps w organizacji obejmują szybsze dostarczanie oprogramowania, poprawę współpracy i komunikacji między zespołami, zwiększenie efektywności i produktywności oraz lepsze dopasowanie do celów biznesowych. DevOps może również prowadzić do poprawy jakości oprogramowania i zwiększenia satysfakcji klientów. Dodatkowo, poprzez umożliwienie zespołom szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby biznesowe, DevOps może pomóc organizacjom utrzymać konkurencyjność na rynku, który szybko się zmienia.
 1. Konfiguracja środowiska
  • Zoptymalizuj działanie istniejącego środowiska za pomocą procesów automatyzacji przy użyciu narzędzi takich jak Terraform lub menedżer wdrażania. W przypadku CI/CD korzystamy z narzędzi takich jak CircleCI, AWS CodePipeline, GitHub Actions, GitLabCI lub Google CloudBuild, ale jesteśmy również otwarci na inne narzędzia.
 2. Compute Cloud
  • Wykorzystujemy EC2 do dostarczania środowiska pracy dla kontenerów podłączonych do grup AutoScaling opartych na orchestratorach obciążenia takich jak ECS lub Nomad. AWS Lambda, Cloud Functions, AWS Fargate i API Gateway umożliwiają łatwą skalowalność i wykorzystanie bezserwerowe w trybie wysokiej dostępności.
 3. Orchestratory kontenerów
  • Orchestratory kontenerów przynoszą elastyczność i efektywność w procesie rozwoju. Pracując z Selleo, będziesz mógł wybrać jeden z najpopularniejszych orchestratorów kontenerów, takich jak ECS, Nomad z Consul lub Kubernetes. Oczywiście, możemy także zautomatyzować proces wdrażania dla innych narzędzi obciążeniowych.
 4. Bezpieczeństwo, tożsamość i zgodność
  • Zagrożenia związane z bezpieczeństwem rosną i stają się coraz bardziej wyrafinowane, a cloud computing nie jest mniej narażony na ryzyko niż środowisko lokalne. Dlatego oferujemy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa o najwyższej jakości dostosowane do Twojej infrastruktury.
 5. Przechowywanie danych i dostarczanie sieciowe
  • Korzystaj z usług przechowywania danych w chmurze i szybkiego dostarczania treści, aby przechowywać i pobierać dowolną ilość danych w dowolnym momencie z dowolnego miejsca w sieci.
 6. Bazy danych w chmurze
  • Skonfiguruj, obsługuj i skaluj bazę danych w chmurze za pomocą Amazon RDS, DynamoDB, Aurora, Cloud SQL lub Elasticsearch.
 7. Integracja aplikacji
  • Skonfiguruj usługi takie jak SES, SNS, SQS, MQ, Athena i inne usługi AWS, w tym bardziej zaawansowane, takie jak uczenie maszynowe.
 8. Monitorowanie i ostrzeganie
  • Aby uniknąć kosztownych przerw w dostawie, monitorujemy Twoją infrastrukturę, aby Twoja usługa mogła służyć Tobie i Twoim użytkownikom niezawodnie. Wykorzystujemy Grafanę do prezentacji różnych rodzajów danych pochodzących z chmury lub infrastruktury wewnętrznej.
Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub