Hero image

Nowe usługi odkrywania oraz rozwoju produktu

Odkryj odpowiedni produkt dla Twojego biznesu dzięki fachowemu wsparciu naszych ekspertów.

Rozwijamy produkt

Odkryj, zdefiniuj i dostarcz swoje kolejne wielkie pomysły dzięki naszym ekspertom i wykwalifikowanemu zespołowi.

Pozwól nam pomóc Ci zidentyfikować i zdefiniować Twój pomysł biznesowy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w różnych branżach możemy zapewnić Ci wsparcie w procesach, takich jak badania rynku, analiza użytkowników, prototypowanie oraz kompleksowe tworzenie oprogramowania na każdym etapie cyklu życia produktu. Naszym celem nie jest tylko wprowadzenie Twojego produktu na rynek, ale także jego sukces.
Odkryj, zdefiniuj i dostarcz swoje kolejne wielkie pomysły dzięki naszym ekspertom i wykwalifikowanemu zespołowi.

Większość startupów skupia się na rozwiązaniu, a nie na problemie. Odkrywanie produktu pomaga właśnie temu zaradzić.

Chcesz dowiedzieć się więcej o swojej grupie docelowej, zidentyfikować potencjalne wyzwania lub doprecyzować wizję produktu? Dzięki zebranej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pomagamy naszym klientom zaoszczędzić czas i uniknąć kosztownych błędów. Zbudujmy produkt, który spełnia potrzeby i oczekiwania Twoich klientów.

Zweryfikuj swój pomysł na produkt przed rozpoczęciem inwestycji.

Weryfikacja produktu może obejmować wiele działań, takich jak przeprowadzenie badań rynku, analiza produktów konkurencyjnych, zbieranie opinii potencjalnych klientów oraz testowanie założeń. Dzięki weryfikacji pomysłu na produkt można potwierdzić, czy istnieje rynek dla danego produktu, który spełnia oczekiwania końcowych użytkowników.

Zidentyfikuj potencjalne wyzwania i zminimalizuj ryzyko niepowodzenia.

Przed zainwestowaniem znaczących zasobów w rozwój, przetestuj swoje założenia i zbierz opinie, upewniając się, że budujesz produkt, który ma większe szanse na sukces na rynku.

Ustal priorytety kluczowych funkcji i popraw doświadczenie użytkownika

Skoncentruj się na potrzebach użytkowników i ich opinii podczas fazy odkrywania produktu i opracuj produkt, który zapewnia lepsze doświadczenie użytkownika. To może prowadzić do większej satysfakcji użytkowników, wyższych wskaźników retencji i ostatecznie zwiększonego przychodu dla Twojego biznesu.

Contact us
Icon
+
Dostarczonych projektów
Icon
+
Lata doświadczenia
Icon
+
Certyfikaty & nagrody

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali

Dowiedz się dlaczego liderzy z całego świata polecają pracę z naszymi zespołami programistów i programistek

Matthew O’Neill
Matthew O’Neill
CEO & Co-Founder, Samewave UK

Selleo has proven to be one of the best outsource development partners we've ever used. They are reliable, communicative, always helpful, consistently deliver to a high standard and are an absolute pleasure to work with too.

### Skorzystaj z naszej **wiedzy domenowej i technicznej** i stwórz **unikalne cyfrowe produkty**, które osiągną sukces rynkowy.
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Skorzystaj z naszej wiedzy domenowej i technicznej i stwórz unikalne cyfrowe produkty, które osiągną sukces rynkowy.

Umów spotkanie

Jak rozpoczynamy współpracę

01

Podpisanie
NDA

W pierwszej kolejności podpisujemy umowę o poufności w celu ochrony Twojego pomysłu i informacji biznesowych.

02

Omówienie
celu biznesowego

Następnie lider techniczny i analityk biznesowy omówią z Tobą projekt i zbiorą informacje niezbędne do przygotowania estymacji.

03

Poznanie zespołu developerskiego

W kolejnym kroku możesz zapoznać się z zespołem, który będzie pracował na Twoim projekcie, ustalicie proces pracy i reguły komunikacji.

04

Podpisanie kontraktu i rozpoczęcie współpracy

Na tym etapie zespół jest gotowy, aby płynnie rozpocząć pracę w ustalonym terminie. Możemy wystartować projekt online lub spotkać się z Tobą na kilka dni, aby dopracować szczegóły projektu.

4.7/5.0
30 REVIEWS

Osiągnij z nami sukces w cyfrowym świecie

Zaangażowanie naszych zespołów przekłada się na jakość dostarczanego kodu i proponowanych rozwiązań. Chcemy byś traktował nas jak swojego partnera w rozwoju biznesu i aktywnie dążymy do tego by rozwiązania, nad którymi pracujemy odniosły globalny sukces.

brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
nasz zespół

Już dziś możesz skorzystać z doświadczeń naszego zespołu!

Kadra zarządzająca oraz dyrektorzy techniczni w start-upach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach na całym świecie współpracuje z naszymi zespołami budując cyfrowe produkty sprzedawane w modelu SaaS lub optymalizując funkcjonowanie ich biznesów.

Napisz do nas
Poznaj nasz zespółTeam image
faq

Odkrywanie produktu to proces identyfikowania i definiowania produktu lub funkcji, które będą rozwiązywać określony problem lub spełniać potrzeby użytkownika. Obejmuje to zrozumienie wymagań klienta, eksplorowanie potencjalnych rozwiązań i walidację pomysłów przed inwestowaniem znaczącego czasu i zasobów w rozwój.

Ważność odkrywania produktu wynika z jego zdolności do minimalizowania ryzyka budowania produktów lub funkcji, które nie są zgodne z potrzebami użytkowników lub celami biznesowymi. Oto kilka kluczowych powodów, dlaczego odkrywanie produktu jest ważne:

  • Podejście skoncentrowane na użytkowniku

  • Walidacja rynku

  • Efektywne alokowanie zasobów

  • Iteracyjne doskonalenie

  • Ograniczenie kosztów i czasu wprowadzenia na rynek

  • Zwiększona satysfakcja klientów

Ogólnie rzecz biorąc, odkrywanie produktu jest ważne, ponieważ umożliwia firmom tworzenie produktów o większym potencjale sukcesu, zmniejsza ryzyko i zapewnia, że wysiłki rozwojowe są zgodne z potrzebami użytkowników i wymaganiami rynku. Sprzyja innowacyjności, skupieniu na kliencie i dostarczaniu skutecznych rozwiązań.

Odkrywanie produktu to kluczowa faza, która obejmuje identyfikację istotnych cech i funkcji nowego produktu. Z drugiej strony, rozwijanie produktu wykracza poza samą identyfikację i polega na fizycznym konstruowaniu produktu. Warto jednak zauważyć, że firmy zajmujące się rozwojem produktu mogą zapewnić wszechstronną pomoc, obejmującą zarówno odkrywanie produktu, jak i dalszy rozwój i wprowadzenie produktu na rynek. Dzięki współpracy z takimi firmami możesz nie tylko zidentyfikować kluczowe cechy, ale także polegać na ich ekspertyzie w tworzeniu fizycznego prototypu i pomyślnym wprowadzeniu produktu na rynek.
Ogólnie czas trwania procesu odkrywania produktu jest bardzo zmienny i zależy od konkretnych okoliczności oraz pomysłów na produkt, jego złożoności, strategii, dynamiki zespołu produktowego, zaangażowania interesariuszy, projektowania produktu i czynników zewnętrznych. Ważne jest znalezienie równowagi między dogłębnym badaniem a terminowym dostarczeniem, aby osiągnąć pomyślny rezultat. Czas ten może wynosić od kilku tygodni do kilku miesięcy.
Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub