Hero image

Zapewnienie jakości oprogramowania (QA)

Poprawa procesu tworzenia oprogramowania przy użyciu standardów zapewniania jakości (QA)

usługi zapewnienia jakości oprogramowania

Wykryj i napraw błędy we wczesnych fazach projektu tworzenia oprogramowania.

Selleo dostarcza szeroki zakres usług związanych z zapewnianiem jakości oprogramowania, zachowując przy tym satysfakcję klienta jako główny cel. Nasza elastyczna oferta pozwala dostosować się do wymagań najbardziej skomplikowanych projektów. Analizujemy wymagania biznesowe, aby uniknąć kosztownych błędów popełnianych na etapie planowania, a także starannie weryfikujemy wszystkie określone wymagania.
Wykryj i napraw błędy we wczesnych fazach projektu tworzenia oprogramowania.

Korzyści płynące z naszych usług w zakresie Zapewnienia Jakości (Quality Assurance)

Włączenie Inżyniera QA (Quality Assurance) do zespołu tworzenia oprogramowania wyniesie twoje produkty lub usługi na poziom światowej klasy i da ci przewagę nad konkurentami. Inżynier QA wnosi wiedzę i doświadczenie w proces inżynierii oprogramowania, aby wdrożyć wszechstronne strategie testowania i zapewnić wysokie standardy jakości Twojego oprogramowania. Starannie badają system, identyfikują potencjalne problemy oraz przeprowadzają rygorystyczne testy, aby wykryć i naprawić błędy. Poprawia to ogólną jakość twojego produktu i w rezultacie zwiększa satysfakcję i lojalność klientów.

Wykorzystaj standardy QA (Quality Assurance) do rozwoju swojego biznesu.

Skupiamy się na perspektywie użytkownika końcowego i użyteczności, aby stworzyć pożądany produkt, który zachwyci Twoich klientów. Dostarczenie produktu bez lub z minimalnymi usterkami wzmacnia zaufanie klientów do twojej marki. Może to prowadzić do wyższej retencji klientów, pozytywnych recenzji i ogólnego zwiększenia reputacji.

Zaoszczędź czas i pieniądze

Wykorzystując podejście techniczne i znajomość dziedziny, identyfikujemy obszary wrażliwe, co pozwala nam dostarczać zwalidowane funkcje w każdym sprincie. Dzięki wczesnemu wykrywaniu problemów w procesie rozwoju, można uniknąć kosztownych poprawek i problemów z obsługą klientów w przyszłości.

Skutecznie zarządzaj ryzykiem

Inżynier QA pomaga ocenić i ograniczyć potencjalne zagrożenia. Mogą oni zidentyfikować podatności w oprogramowaniu, które mogą go narażać na ataki lub naruszenia, tym samym zabezpieczając Twój produkt oraz Twoich klientów.

Contact us
Icon
+
Dostarczonych projektów
Icon
+
Lata doświadczenia
Icon
+
Certyfikaty & nagrody

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali

Dowiedz się dlaczego liderzy z całego świata polecają pracę z naszymi zespołami programistów i programistek

Matthew O’Neill
Matthew O’Neill
CEO & Co-Founder, Samewave UK

Selleo has proven to be one of the best outsource development partners we've ever used. They are reliable, communicative, always helpful, consistently deliver to a high standard and are an absolute pleasure to work with too.

### Skorzystaj z naszej **wiedzy domenowej i technicznej** i stwórz **unikalne cyfrowe produkty**, które osiągną sukces rynkowy.
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Skorzystaj z naszej wiedzy domenowej i technicznej i stwórz unikalne cyfrowe produkty, które osiągną sukces rynkowy.

Umów spotkanie

Jak rozpoczynamy współpracę

01

Podpisanie
NDA

W pierwszej kolejności podpisujemy umowę o poufności w celu ochrony Twojego pomysłu i informacji biznesowych.

02

Omówienie
celu biznesowego

Następnie lider techniczny i analityk biznesowy omówią z Tobą projekt i zbiorą informacje niezbędne do przygotowania estymacji.

03

Poznanie zespołu developerskiego

W kolejnym kroku możesz zapoznać się z zespołem, który będzie pracował na Twoim projekcie, ustalicie proces pracy i reguły komunikacji.

04

Podpisanie kontraktu i rozpoczęcie współpracy

Na tym etapie zespół jest gotowy, aby płynnie rozpocząć pracę w ustalonym terminie. Możemy wystartować projekt online lub spotkać się z Tobą na kilka dni, aby dopracować szczegóły projektu.

4.7/5.0
30 REVIEWS

Osiągnij z nami sukces w cyfrowym świecie

Zaangażowanie naszych zespołów przekłada się na jakość dostarczanego kodu i proponowanych rozwiązań. Chcemy byś traktował nas jak swojego partnera w rozwoju biznesu i aktywnie dążymy do tego by rozwiązania, nad którymi pracujemy odniosły globalny sukces.

brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
nasz zespół

Już dziś możesz skorzystać z doświadczeń naszego zespołu!

Kadra zarządzająca oraz dyrektorzy techniczni w start-upach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach na całym świecie współpracuje z naszymi zespołami budując cyfrowe produkty sprzedawane w modelu SaaS lub optymalizując funkcjonowanie ich biznesów.

Napisz do nas
Poznaj nasz zespółTeam image
faq
QA, czyli zapewnienie jakości (Quality Assurance), to proces dbania o to, aby oprogramowanie spełniało określone standardy jakości. Obejmuje to testowanie oprogramowania pod kątem defektów oraz weryfikację, czy działa ono zgodnie z zamierzeniem. QA jest istotne w procesie tworzenia oprogramowania, ponieważ pomaga identyfikować i naprawiać problemy przed ich dotarciem do użytkowników końcowych, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kosztownych błędów i poprawia ogólną satysfakcję klientów.
Jako część Twojego zespołu, inżynierowie QA powinni być zaangażowani w proces tworzenia produktu - od samego początku. Ocena jakości wspiera proces oprogramowania, zapewniając najwyższe standardy jakości, tym samym zmniejszając błędy i promując niezawodność produktu. Dostarcza ona ramy dla systematycznej inspekcji, testowania i oceny różnych aspektów projektu, począwszy od praktyk kodowania aż do interfejsu użytkownika. Dzięki iteracyjnym ocenom może ona wcześnie zidentyfikować potencjalne problemy, zapobiegając kosztownym korektom na późniejszych etapach, dostarczając tym samym bardziej niezawodne produkty klientom.
Testowanie Wydajności w Quality Assurance (QA) to kluczowy rodzaj testów niefunkcjonalnych, którego celem jest określenie szybkości, stabilności i responsywności systemu pod określonym obciążeniem. Ten rodzaj testowania sprawdza, jak efektywnie produkt lub aplikacja oprogramowania może obsłużyć duże ilości użytkowników lub transakcji oraz czy może utrzymać swoją efektywność podczas obciążeń szczytowych.

Zlecanie usług QA firmie zewnętrznej może przynieść wiele korzyści dla firm, w tym:

  • Oszczędności kosztów: outsourcing może być bardziej opłacalny niż zatrudnianie i szkolenie wewnętrznego zespołu QA, zwłaszcza dla mniejszych firm lub tych o ograniczonym budżecie.
  • Dostęp do wiedzy specjalistycznej: dostawcy zewnętrzni często posiadają specjalistyczną wiedzę i ekspertyzę w dziedzinie QA i testowania, której firmy mogą nie mieć wewnętrznie.
  • Skalowalność: outsourcing umożliwia firmom dostosowywanie wysiłków QA do potrzeb, bez konieczności zatrudniania lub zwalniania pracowników.
  • Poprawa jakości: wykorzystując wiedzę zewnętrznego dostawcy, firmy mogą poprawić jakość swoich produktów i zmniejszyć ryzyko kosztownych błędów lub przestojów.
  • Skoncentrowanie się na kompetencjach kluczowych: poprzez outsourcing działań niezwiązanych z główną działalnością, takich jak QA, firmy mogą skoncentrować się na swoich kompetencjach kluczowych i strategicznych inicjatywach.
Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub