Hero image

Tworzenie spersonalizowanych

platform LMS oraz oprogramowania

do e-learningu

Przekształć Nauczanie w skuteczny Biznes

ROZWIĄZANIA ELEARNINGOWE ORAZ SYSTEMY ZARZĄDZANIA

Optymalizuj procesy edukacyjne dzięki opartym na chmurze, konfigurowalnym systemom zarządzania nauką (LMS). Dzięki takim systemom, możesz efektywnie dostarczać, monitorować i zarządzać swoimi programami szkoleniowymi i kursami online.

Śledź wpływ procesu nauki na kluczowe wskaźniki wydajności (KPI), takie jak zaangażowanie, retencja i umiejętności dzięki spersonalizowanym systemom zarządzania. Porównuj cele szkoleń z wynikami organizacji, skaluj swoje działania szkoleniowe i organizuj wewnętrzne oraz zewnętrzne aktywności edukacyjne dla różnych grup odbiorców dzięki rozwiązaniom Elearning dostosowanym do Twoich potrzeb.
Optymalizuj procesy edukacyjne dzięki opartym na chmurze, konfigurowalnym systemom zarządzania nauką (LMS). Dzięki takim systemom, możesz efektywnie dostarczać, monitorować i zarządzać swoimi programami szkoleniowymi i kursami online.

Zachęć swoich uczestników do nauki dzięki ekscytującym i angażującym doświadczeniom edukacyjnym, zaprojektowanym tak, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Dopasuj potrzeby szkoleniowe i stwórz indywidualny system zarządzania nauką, obejmujący administrację, dokumentację, śledzenie, raportowanie i dostarczanie kursów edukacyjnych, programów szkoleniowych lub programów rozwoju i doskonalenia.

Wykorzystaj potencjał nauczania i uczyń go swoją przewagą konkurencyjną

Zautomatyzuj i spersonalizuj kompletny program szkoleniowy, włączając w to dostarczanie kursów, i zwiększ satysfakcję pracowników, retencję i wydajność zawodową. Otrzymaj unikalne i markowe doświadczenie szkoleniowe, stworzone specjalnie dla Twojej organizacji.

Dopasuj potrzeby szkoleniowe do wymagań biznesowych

Zautomatyzuj i dostosuj do swoich potrzeb cały program szkoleniowy, włącznie z dostarczaniem kursów, aby zwiększyć zadowolenie, retencję i wydajność pracowników. Śledź ukończenie szkoleń, generuj raporty zgodności za pomocą wizualnych paneli sterowania i otrzymuj unikalne doświadczenia, zbudowane specjalnie dla Twojej organizacji.

Rozszerz swoją markę na partnerów i dostawców

Edukuj swoich interesariuszy za pomocą dostępnych i intuicyjnych niestandardowych rozwiązań e-learningowych, aby zwiększyć swoje zasięgi oraz przychody. Wprowadzaj partnerów, zarządzaj kanałami szkoleń, ograniczaj problemy z obsługą klienta i dostarczaj wdrożenia produktów za pomocą platformy online.

Contact us
Icon
+
Dostarczonych projektów
Icon
+
Lata doświadczenia
Icon
+
Certyfikaty & nagrody

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali

Dowiedz się dlaczego liderzy z całego świata polecają pracę z naszymi zespołami programistów i programistek

Matthew O’Neill
Matthew O’Neill
CEO & Co-Founder, Samewave UK

Selleo has proven to be one of the best outsource development partners we've ever used. They are reliable, communicative, always helpful, consistently deliver to a high standard and are an absolute pleasure to work with too.

### Skorzystaj z naszej **wiedzy domenowej i technicznej** i stwórz **unikalne cyfrowe produkty**, które osiągną sukces rynkowy.
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Skorzystaj z naszej wiedzy domenowej i technicznej i stwórz unikalne cyfrowe produkty, które osiągną sukces rynkowy.

Umów spotkanie

Jak rozpoczynamy współpracę

01

Podpisanie
NDA

W pierwszej kolejności podpisujemy umowę o poufności w celu ochrony Twojego pomysłu i informacji biznesowych.

02

Omówienie
celu biznesowego

Następnie lider techniczny i analityk biznesowy omówią z Tobą projekt i zbiorą informacje niezbędne do przygotowania estymacji.

03

Poznanie zespołu developerskiego

W kolejnym kroku możesz zapoznać się z zespołem, który będzie pracował na Twoim projekcie, ustalicie proces pracy i reguły komunikacji.

04

Podpisanie kontraktu i rozpoczęcie współpracy

Na tym etapie zespół jest gotowy, aby płynnie rozpocząć pracę w ustalonym terminie. Możemy wystartować projekt online lub spotkać się z Tobą na kilka dni, aby dopracować szczegóły projektu.

4.7/5.0
30 REVIEWS

Osiągnij z nami sukces w cyfrowym świecie

Zaangażowanie naszych zespołów przekłada się na jakość dostarczanego kodu i proponowanych rozwiązań. Chcemy byś traktował nas jak swojego partnera w rozwoju biznesu i aktywnie dążymy do tego by rozwiązania, nad którymi pracujemy odniosły globalny sukces.

brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
nasz zespół

Już dziś możesz skorzystać z doświadczeń naszego zespołu!

Kadra zarządzająca oraz dyrektorzy techniczni w start-upach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach na całym świecie współpracuje z naszymi zespołami budując cyfrowe produkty sprzedawane w modelu SaaS lub optymalizując funkcjonowanie ich biznesów.

Napisz do nas
Poznaj nasz zespółTeam image
faq
Oprogramowanie do e-learningu, znane również jako LMS (Learning Management System), zostało specjalnie zaprojektowane do ułatwiania nauki i szkoleń online. Wyposażone jest w funkcje takie jak zarządzanie kursami, śledzenie i raportowanie postępów uczestników, tworzenie treści oraz ocenianie.
Podczas tworzenia oprogramowania LMS ważne jest wzięcie pod uwagę takich czynników jak docelowa grupa odbiorców, rodzaje kursów i treści do udostępnienia, interfejs użytkownika i doświadczenie, integracja z innymi systemami, skalowalność oraz funkcje zabezpieczeń.
  • System Zarządzania Szkoleniami (Learning Management System)
    • Przyspiesz szkolenia i rozwój pracowników oraz dostarczaj szkolenia dla zewnętrznych partnerów w celu wzrostu biznesu. Osiągnij i udowodnij pozytywny zwrot z inwestycji w szkolenia, oceniając, priorytetyzując i zarządzając zasobami szkoleniowymi oraz dostarczając spersonalizowane doświadczenia szkoleniowe. Ułatw dostęp do wiedzy, tworząc jedno źródło spersonalizowanego rozwoju.
  • Platforma doświadczeń szkoleniowych (Learning Experience Platform)
    • Uczyń naukę częścią procesu pracy, ułatwiaj szkolenia w miejscu pracy i redukuj luki kompetencyjne za pomocą platformy LXP, która skupia się na poprawie doświadczenia uczących się. Dzięki sztucznej inteligencji platforma LXP może ułatwiać nieformalne uczenie się stosowane w toku pracy i oferować spersonalizowane rekomendacje nauki oparte na roli użytkownika, jego zainteresowaniach, poprzednim zachowaniu i innych istotnych zmiennych.
  • Oprogramowanie jako usługa (Learning Management Systems)
    • Zbuduj skalowalny, wydajny, generujący przychody system LMS typu SaaS, który oferuje mobilność, elastyczność, lepsze zaangażowanie uczniów, przewidywalność kosztów i nieograniczone możliwości gromadzenia danych. SaaS-owy, spersonalizowany system LMS został zaprojektowany w celu osiągnięcia różnorodnych korzyści dla Twojego biznesu e-learningowego i umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie, organizację i sprzedaż wszystkich Twoich oraz zewnętrznych kursów online na jednej platformie.
Oprogramowanie LMS może zostać dostosowane do spełnienia konkretnych potrzeb organizacyjnych poprzez włączenie elementów identyfikacji wizualnej, dostosowanie struktury i treści kursów, integrację z innymi systemami oraz tworzenie niestandardowych raportów i analiz.
Nasi eksperci ds. e-learningu tworzą spersonalizowane rozwiązania do nauczania na odległość dla szkół, uczelni, edukacji zawodowej i szkoleń korporacyjnych. Dzięki możliwości dostosowania zarówno projektu, jak i funkcjonalności, Twój produkt może wyróżnić się spośród konkurencji i dostarczać spersonalizowane doświadczenia nauki dla Twoich klientów. Przeprowadź transformację cyfrową i udostępnij wszystko w jednym miejscu, np. materiały szkoleniowe online.
Ponieważ większość placówek edukacyjnych, takich jak szkoły, centra szkoleniowe, uniwersytety i kolegia, przechodzi obecnie z wykładów na naukę online, możesz czerpać korzyści z rozwoju e-learningu i stworzyć własną platformę edukacyjną, która kreuje interaktywne, dynamiczne środowisko nauki, łączące wirtualne klasy, interesujące kursy i programy. Dzięki cyfrowej treści interaktywnej możesz poprawić oferowane doświadczenia naukowe, czyniąc je łatwymi i bezproblemowymi w ramach w pełni dostosowywalnej i intuicyjnej platformy edukacyjnej. Bez względu na to, czy Ty czy Twoi klienci zdecydujecie się na programy uzyskiwania kwalifikacji akademickich czy kursy online, możecie spełnić te oczekiwania dzięki wsparciu firmy zajmującej się rozwojem oprogramowania e-learningowego, takiej jak Selleo.
Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub