Poznaj ludzi stojących za Collaboration Software Development

RobertLIDER ZESPOŁU
Jestem programistą full-stack tworzącym efektywne i wydajne rozwiązania techniczne. Piszę czysty, łatwo utrzymywalny i spójny kod przy użyciu EmberJS i ReactJS, chętnie podejmując wyzwania związane z back-endem w Ruby on Rails. Brałem udział w kilku międzynarodowych projektach, gdzie miałem możliwość tworzenia produktów i funkcji, które poprawiały życie moich klientów. Jestem pasjonatem nowych technologii i ciągle rozwijam swoje umiejętności programistyczne.
Mateusz Dobija
Mateusz Skrobiś
Agnieszka Pawlicka
Robert Harężlak
Adam Woźny
Bernadetta Fryczkowska
Dawid Damek

Jesteśmy szybcy i ciekawi, inspirując innych do sięgania do więcej.

Wierzymy, że nasz sukces równa się sukcesowi biznesowemu klienta, dlatego zachęcamy ich do wdrażania najlepszych praktyk i znajdowania satysfakcji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pozwalają na lepsze dopasowanie produktu do rynku. To, co nas łączy, to ciągły rozwój, motywacja do działania i chęć podejmowania nowych wyzwań.

Angażowanie ludzi

Angażowanie ludzi

Wierzymy w kierownictwo oparte na współpracy i relacje oparte na zaufaniu, które zachęcają ludzi do podejmowania ryzyka i realizowania swoich pomysłów.

Zapewnienie sukcesu

Zapewnienie sukcesu

Aktywnie angażujemy się w kontakt z klientami poprzez ocenę potrzeb użytkowników, zbieranie opinii i monitorowanie konkurencji, aby zapewnić przewagę konkurencyjną.

Wspieranie komunikacji

Wspieranie komunikacji

Dajemy przykład aktywnie komunikując nasze obawy, przeszkody i sukcesy.

Contact us
## Podchodzimy do wyzwaniami z **dobrze zakomunikowanym** planem i zaangażowaniem wszystkich członków zespołu.
LIDER ZESPOŁU

Podchodzimy do wyzwaniami z dobrze zakomunikowanym planem i zaangażowaniem wszystkich członków zespołu.

Wierzymy, że ciągła zmiana jest drogą do rozwoju i zakładamy, że wszystko jest możliwe, jeśli pomaga nam osiągnąć nasz cel sprintu.

Robert Harężlak
Robert Harężlak
LIDER ZESPOŁU
Icon
+
Średni staż pracy
Icon
%
Wskaźnik retencji
Icon
%
Jakość usług
NASZA EKSPERTYZAJak pomogliśmy klientom w rozwoju ich biznesów

Projekt #1 Orkiestracja pracy wokół implementacji SAP

slider image

Piet, założyciel 9teams, potrzebował zespołu do zaprojektowania i opracowania całej platformy SaaS. Po dokonaniu wyboru online, opartego na wcześniej określonych kryteriach, zdecydował się na wybór Selleo. Byliśmy odpowiedzialni za architekturę aplikacji, wybór odpowiedniego stosu technologicznego (EmberJS, Elixir), projektowanie UX i rozwój SaaS.

Projekt #2 Automatyzacja operacji dla rezerwacji o wartości powyżej 1 miliarda dolarów przygotowanych na platformie internetowej

slider image

Nate, który został skierowany do Selleo przez jednego z naszych partnerów biznesowych, chciał stworzyć aplikację internetową i mobilną. Nasi programiści stali się częścią jego zespołu, wykonując różnorodne prace programistyczne. Dostosowaliśmy się do procesów rozwoju oprogramowania używanych przez wewnętrzny zespół i wspólnie omawialiśmy projektowanie, wydajność i jakość kodu.

Projekt #3 Synchronizacja zespołów w celu zwiększenia produktywności i odpowiedzialności

slider image

W celu zwiększenia liczby użytkowników i implementacji opinii obecnych użytkowników, Samewave chciało rozbudować istniejącą platformę opartą na urządzeniach mobilnych oraz opracować wersję internetową swojego oprogramowania do zarządzania firmą. Szukali doświadczonych programistów o solidnej wiedzy branżowej.

Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub