Hero image

Oprogramowanie optymalizujące współpracę zespołu

Zwiększ produktywność biznesową dzięki indywidualnej platformie do współpracy.

wprowadzenie

Chcesz stworzyć indywidualną platformę do współpracy, która pomoże poprawić komunikację, zwiększyć produktywność i lepiej zarządzać danymi?

Zautomatyzuj procesy, aby zwiększyć produktywność i usprawnić organizację pracy, angażując wszystkie zainteresowane strony.

Zatrudnij doświadczony zespół deweloperski, który zajmie się pełnym cyklem rozwoju Twojego oprogramowania, od początku do końca.

Chcesz stworzyć indywidualną platformę do współpracy, która pomoże poprawić komunikację, zwiększyć produktywność i lepiej zarządzać danymi?

Zapewnij swojej firmie możliwość rozwoju, poprawiając komunikację i produktywność poprzez stworzenie oprogramowania do współpracy dostosowanego do Twoich potrzeb.

Dzięki niestandardowemu oprogramowaniu do współpracy możesz osiągnąć swoje cele szybciej i sprawniej.

Oszczędność czasu

Zminimalizuj ilość podróży służbowych i spotkań osobistych.

Większa transparentność

Śledź postęp projektu oraz zmiany dokonywane przez wszystkich członków zespołu.

Poprawa procesu podejmowania decyzji

Zyskaj dostęp do informacji, analizuj dane i podejmuj świadome decyzje oparte na rzeczywistych danych.

Usprawnienie współpracy

Umożliwiaj swoim zespołom pracę w czasie rzeczywistym, niezależnie od ich lokalizacji.

Contact us
Icon
+
Dostarczonych projektów
Icon
+
Lat doświadczenia
Icon
+
Certyfikatów i nagród

Poznaj ludzi, którzy nam zaufali

Dowiedz się dlaczego liderzy z całego świata polecają pracę z naszymi zespołami programistów i programistek

Matthew O’Neill
Matthew O’Neill
CEO & Co-Founder, Samewave UK

Selleo has proven to be one of the best outsource development partners we've ever used. They are reliable, communicative, always helpful, consistently deliver to a high standard and are an absolute pleasure to work with too.

### Skorzystaj z naszej **wiedzy domenowej i technicznej** i stwórz **unikalne cyfrowe produkty**, które osiągną sukces rynkowy.
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Skorzystaj z naszej wiedzy domenowej i technicznej i stwórz unikalne cyfrowe produkty, które osiągną sukces rynkowy.

Umów spotkanie

Jak rozpoczynamy współpracę

01

Podpisanie
NDA

W pierwszej kolejności podpisujemy umowę o poufności w celu ochrony Twojego pomysłu i informacji biznesowych.

02

Omówienie
celu biznesowego

Następnie lider techniczny i analityk biznesowy omówią z Tobą projekt i zbiorą informacje niezbędne do przygotowania estymacji.

03

Poznanie zespołu developerskiego

W kolejnym kroku możesz zapoznać się z zespołem, który będzie pracował na Twoim projekcie, ustalicie proces pracy i reguły komunikacji.

04

Podpisanie kontraktu i rozpoczęcie współpracy

Na tym etapie zespół jest gotowy, aby płynnie rozpocząć pracę w ustalonym terminie. Możemy wystartować projekt online lub spotkać się z Tobą na kilka dni, aby dopracować szczegóły projektu.

4.7/5.0
30 REVIEWS

Osiągnij z nami sukces w cyfrowym świecie

Zaangażowanie naszych zespołów przekłada się na jakość dostarczanego kodu i proponowanych rozwiązań. Chcemy byś traktował nas jak swojego partnera w rozwoju biznesu i aktywnie dążymy do tego by rozwiązania, nad którymi pracujemy odniosły globalny sukces.

brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
brand logo
nasz zespół

Już dziś możesz skorzystać z doświadczeń naszego zespołu!

Kadra zarządzająca oraz dyrektorzy techniczni w start-upach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach na całym świecie współpracuje z naszymi zespołami budując cyfrowe produkty sprzedawane w modelu SaaS lub optymalizując funkcjonowanie ich biznesów.

Napisz do nas
Poznaj nasz zespółTeam image
faq
Oprogramowanie do współpracy to narzędzie umożliwiające zespołom komunikację, wymianę informacji oraz współpracę przy projektach i zadaniach w czasie rzeczywistym. Firmy potrzebują takiego oprogramowania, aby poprawić komunikację, zwiększyć produktywność, wzmocnić współpracę zespołową oraz usprawnić procesy.
Niektóre istotne funkcje, które warto uwzględnić w oprogramowaniu do współpracy, to między innymi: komunikacja w czasie rzeczywistym, udostępnianie plików, zarządzanie zadaniami, śledzenie postępu projektów, wideokonferencje oraz dostęp mobilny. Inne funkcje mogą obejmować analizy, zarządzanie dokumentami oraz integrację z innymi narzędziami i oprogramowaniem.
Koszt tworzenia oprogramowania do współpracy zależy od złożoności projektu, wymaganych funkcji oraz lokalizacji i doświadczenia zespołu deweloperskiego. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli omówić Twoje wymagania projektowe i przedstawić Ci szacunkową wycenę.
Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub