Hero image

Programiści Ember

Skorzystaj z naszych wieloletnich doświadczeń zarówno w zakresie tworzenia, jak i doradztwa wytwarzania aplikacji.

Z sukcesem wspieramy rozwój rozbudowanych aplikacji, a doświadczenie zdobyliśmy zarówno w projektowaniu od zera interaktywnych interfejsów użytkownika dla aplikacji front-end, jak i w wspierając rozwój istniejących systemów klasy enterprise.

Rozszerz swój zespół doświadczonymi programistami lub skorzystaj z ekspertyzy naszych konsultantów, aby przyspieszyć rozwój Twojego cyfrowego produktu.

Icon
+
lat doświadczenia komercyjnego
Icon
%+
wykwalifikowanych programistów
Icon
+
lat w tworzeniu oprogramowania w Ember
Process image

Nasze Usługi

 • Rozszerzenie zespołu

  Zwiększenie zespołu pozwala przyspieszyć pracę nad produktem bez kompromisów w zakresie jakości. Uzupełnij luki w umiejętnościach, popraw wydajność i przyspiesz realizację projektu, nie inwestując dodatkowych środków na zatrudnienie stałych członków zespołu.

 • Misje ratunkowe

  Potrzebujesz pomocy przy projektu, który wymknął się spod kontroli technologicznej? Posiadamy doświadczenie, wiedzę i narzędzia, aby przeanalizować sytuację i zapewnić skuteczne rozwiązania, które przywrócą Twój projekt na właściwe tory. Usuwanie długu technologicznego

 • Usuwanie długu technologicznego

  Optymalizuj swój proces rozwoju, zmniejsz koszty i zapewnij płynne działanie Twojego projektu. Nasz zespół posiada wiedzę i narzędzia do identyfikacji oraz redukcji długu technologicznego, co pozwala na efektywniejsze rozbudowywanie produktu.

 • Konsultacje

  Osiągnij swoje cele i zoptymalizuj swoje procesy dzięki naszym usługom konsultingowym. Oferujemy szeroki zakres usług konsultingowych, w tym doradztwo z zakresu architektury oprogramowania, zarządzania projektami, zapewnienie jakości i wiele więcej.

Jak wygląda początek współpracy

01

Opowiedz
nam o projekcie

Ten etap skupia się na zrozumieniu Twojego biznesu, zebraniu i analizie wymagań projektowych, abyśmy lepiej mogli zidentyfikować jak możemy Ci pomóc. Zawsze zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danych i własności intelektualnej, dlatego przed omówieniem Twojego projektu poproś o podpisanie wzajemnej umowy o zachowaniu poufności.

02

Rozmowa z technicznym liderem oraz analitykiem biznesowym

Oszacowanie nakładu pracy i kosztów projektu. Wszystko sprowadza się do upewnienia się, że strony dobrze rozumieją jakie jest wyzwanie do podjęcia. Dopracujemy z Tobą naszą ofertę tak, aby pasowała do Twojego planu.

03

Spotkanie z zespołem wykonawczym

Upewniamy się, że dobrany zespół najlepiej będzie pasował do wymagań projektu. Następnie podpiszemy kontrakt, który pozwoli przejść do fazy realizacji projektu.

04

Rozpoczęcie
projektu

Zdefiniowanie celów, przypisanie ról i odpowiedzialności, określenie form komunikacji oraz wyznaczenie terminów gwarantujących sukces projektu.

OUR EXPERTISEZbudowaliśmy te aplikacje używając Ember

A B2B RegTech company standing behind the next-generation Security, Governance and Risk Management software.

Alyne aids organisations like Allianz, Deloitte and Barclays in maturing their cyber security, compliance capabilities, and risk management. It helps to cost-effectively measure maturity and align with industry standards effectively digitalising those processes.View project
slider image
Meet the people

Poznaj naszych programistów Ember

80% zespołu pracuje z naszych biur, co umożliwia nawiązywanie silnych więzi między członkami zespołu i wspieranie grup pasjonatów z różnych działów. To pozwala nam utrzymać niski wskaźnik rotacji w zespole i osiągnąć wysoką wydajność już kilka tygodni po rozpoczęciu projektu.
faq
Ember.js to otwarty framework JavaScript, który jest wykorzystywany do budowania skalowalnych i złożonych aplikacji internetowych. Framework ten opiera się na podejściu "konwencja ponad konfigurację", co umożliwia programistom szybkie i efektywne tworzenie aplikacji. Konwencja powoduje, iż programiści, którzy dopiero wchodzą na projekt, mogą łatwiej odnaleźć się na nim, ponieważ pewne decyzje zostały już podjęte przez społeczność tworzącą narzędzie. Ember.js oferuje również szeroki zakres narzędzi i bibliotek do zarządzania złożonymi strukturami danych, nawigacji i testowania.

Jeśli szukasz programistów Ember.js do projektu, możesz:

 1. skorzystać z internetowych katalogów do znalezienia odpowiedniego dostawcy usługi, takich jak Clutch lub Goodfirms,
 2. uczestniczyć w wydarzeniach i konferencjach
 3. wyszukiwać w portalach takich jak np. LinkedIn

Przed wyborem partnera do tworzenia aplikacji w Ember.js, ważne jest, aby dokładnie przejrzeć portfolio firmy, przeczytać jej blog i sprawdzić opinie klientów, aby upewnić się, że firma ma doświadczenie, wiedzę i zadowolonych klientów.

Wśród użytkowników Node.js można znaleźć:

LinkedIn - wykorzystuje Ember.js dla swojego flagowego produktu, zapewniając płynne i wydajne doświadczenie użytkownikom.

Apple - przyjęło Ember.js do budowy App Store Connect, narzędzia dla deweloperów aplikacji umożliwiającego zarządzanie ich publikacją i aktualizacjami.

Twitch - używa Ember.js dla swojego panelu twórcy, umożliwiając streamerom zarządzanie swoimi kanałami i interakcję z widzami.

Intercom - zbudował swoją platformę do komunikacji przy użyciu Ember.js, dostarczając w czasie rzeczywistym komunikację i zaangażowanie dla firm i klientów.

Yahoo - wykorzystuje Ember.js do budowy interfejsu użytkownika Yahoo Mail, dostarczając nowoczesne i przyjazne dla użytkownika doświadczenie związane z pocztą elektroniczną.

Discourse - używa Ember.js dla swojej platformy dyskusyjnej typu open-source, umożliwiając społecznościom prowadzenie rozmów online.

SquareSpace - przyjęło Ember.js do budowy swojego kreatora stron internetowych, umożliwiając firmom i osobom fizycznym tworzenie i zarządzanie swoją obecnością online.

Ted - używa Ember.js dla swojej platformy wideo online, dostarczając inspirujące wystąpienia i prezentacje milionom widzów na całym świecie.

Greenhouse - zbudowało swoją platformę rekrutacyjną przy użyciu Ember.js, umożliwiając firmom bardziej efektywne znalezienie i zatrudnienie najlepszych talentów.

Vine - używało Ember.js dla budowy swojej aplikacji do krótkich filmów, umożliwiając użytkownikom tworzenie i udostępnianie sześciosekundowych filmów w pętli.

Travis CI - wykorzystuje Ember.js dla swojej platformy programistyczno-wdrażeniowej, umożliwiając programistom budowanie, testowanie i wdrażanie swojego kodu do użytkownika końcowego w prosty zautomatyzowany sposób.

Oto 5 powodów, dla których warto używać Ember.js:

 1. Konwencje zamiast konfiguracji
  • Ember.js dostarcza klarowny zbiór konwencji i wytycznych, umożliwiając programistom skupienie się na tworzeniu funkcjonalności, zamiast pisania powtarzalnego kodu.
 2. Produktywność
  • Ember.js oferuje zestaw narzędzi i bibliotek, umożliwiających programistom szybkie tworzenie i wdrażanie zaawansowanych aplikacji.
 3. Skalowalność
  • Ember.js został zaprojektowany do obsługi dużych i złożonych aplikacji, co czyni go doskonałym wyborem do budowania ambitnych projektów internetowych.
 4. Utrzymanie
  • Ember.js promuje dobre praktyki i zapewnia klarowną architekturę, dzięki czemu programiści mogą łatwo utrzymywać i aktualizować swój kod w dłuższym okresie czasu. Ember posiada tak zwany kanał długiego wsparcia (LTS), dzięki czemu jest świetnym wyborem na lata, dzięki jasnemu planu aktualizacji z wersji na wersję.
 5. Społeczność
  • Ember.js ma aktywną społeczność programistów i współtwórców, zapewniającą wsparcie i zasoby, które pomagają programistom uczyć się i rozwijać wraz z frameworkiem.
Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub