Hero image

Programiści Ruby On Rails

Mamy doświadczenie zarówno w pracy ze starszym kodem (legacy) w rozbudowanych aplikacjach jak i budowaniu aplikacji od zera (green field).

Jako jedna z pierwszych firm Ruby on Rails na rynku, przez lata uruchomiliśmy setki produktów cyfrowych dla firm z listy Fortune 500 oraz startupów finansowanych przez venture capital, radząc sobie nawet z najtrudniejszymi projektami.

Icon
+
Utalentowanych Osób
Icon
+
Projektów
Icon
+
Członków naszych meetapów
Process image

Nasze Usługi

 • Rozszerzenie Zespołu

  Zwiększenie zespołu pozwala przyspieszyć pracę nad produktem bez kompromisów w zakresie jakości. Uzupełnij luki w umiejętnościach, popraw wydajność i przyspiesz realizację projektu, nie inwestując dodatkowych środków na zatrudnienie stałych członków zespołu.

 • Rozwój MVP

  Szybko i tanio przekształć swoje pomysły w działający produkt. Pozyskaj opinie od użytkowników na wczesnym etapie i dokonuj szybkich ulepszeń produktu, minimalizując koszty.

 • Misje Ratunkowe

  Potrzebujesz pomocy przy projektu, który wymknął się spod kontroli technologicznej? Posiadamy doświadczenie, wiedzę i narzędzia, aby przeanalizować sytuację i zapewnić skuteczne rozwiązania, które przywrócą Twój projekt na właściwe tory.

 • Usuwanie Długu Technologicznego

  Optymalizuj swój proces rozwoju, zmniejsz koszty i zapewnij płynne działanie Twojego projektu. Nasz zespół posiada wiedzę i narzędzia do identyfikacji oraz redukcji długu technologicznego, co pozwala na efektywniejsze rozbudowywanie produktu.

Jak wygląda początek współpracy

01

Opowiedz
nam o projekcie

Ten etap skupia się na zrozumieniu Twojego biznesu, zebraniu i analizie wymagań projektowych, abyśmy lepiej mogli zidentyfikować jak możemy Ci pomóc. Zawsze zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danych i własności intelektualnej, dlatego przed omówieniem Twojego projektu poproś o podpisanie wzajemnej umowy o zachowaniu poufności.

02

Rozmowa z technicznym liderem oraz analitykiem biznesowym

Oszacowanie nakładu pracy i kosztów projektu. Wszystko sprowadza się do upewnienia się, że strony dobrze rozumieją jakie jest wyzwanie do podjęcia. Dopracujemy z Tobą naszą ofertę tak, aby pasowała do Twojego planu.

03

Spotkanie z zespołem wykonawczym

Upewniamy się, że dobrany zespół najlepiej będzie pasował do wymagań projektu. Następnie podpiszemy kontrakt, który pozwoli przejść do fazy realizacji projektu.

04

Rozpoczęcie
projektu

Zdefiniowanie celów, przypisanie ról i odpowiedzialności, określenie form komunikacji oraz wyznaczenie terminów gwarantujących sukces projektu.

NASZE DOŚWIADCZENIEZbudowaliśmy te aplikacje używając Ruby on Rails
HRM

A Swedish EdTech company making teaching more accessible with a portal connecting schools with experienced teachers.

Humly was created to aid the process of finding teachers and short-term substitutes. The solution connects schools and universities with teachers looking for employment giving the former qualified educators and the latter the opportunity to gain teaching experience.View project
slider image
Poznaj zespół

Poznaj naszych programistów Ruby on Rails

80% zespołu pracuje z naszych biur, co umożliwia nawiązywanie silnych więzi między członkami zespołu i wspieranie grup pasjonatów z różnych działów. To pozwala nam utrzymać niski wskaźnik rotacji w zespole i osiągnąć wysoką wydajność już kilka tygodni po rozpoczęciu projektu.
faq
Ruby on Rails (RoR) to jeden z najpopularniejszych frameworków z otwartym źródłem do tworzenia aplikacji internetowych. Został stworzony w języku programowania Ruby przez Davida Heinemeiera Hanssona. Ruby on Rails jest uważany za platformę do tworzenia serwerowych aplikacji internetowych, ze względu na podejście do wytwarzania oprogramowania bazujące na konwencji, co ułatwia programistom znającym to narzędzie szybsze rozwijanie oprogramowania.

Wśród przedsiębiorstw korzystających z Ruby on Rails w różnych branżach warto wyróżnić:

Airbnb - platforma łącząca podróżnych z gospodarzami poszukującymi sposobu na wynajem swoich domów.

Bloomberg - narzędzia finansowe, w tym analizy, wiadomości ze świata, wskaźniki giełdowe itp.

Dribbble - katalog poświęcony projektantom do dzielenia się swoimi pracami, wymiany opinii i poszukiwania możliwości kariery.

GitHub - jedna z najpopularniejszych platform do przechowywania kodu źródłowego dla projektów związanych z rozwojem oprogramowania.

SoundCloud - platforma do strumieniowego odtwarzania i udostępniania muzyki artystów z całego świata.

Couchsurfing - serwis polegający na udostępnianiu prywatnych miejsc noclegowych.

Groupon - międzynarodowa platforma łącząca subskrybentów z lokalnymi sprzedawcami.

Kickstarter - serwis crowdfundingowy umożliwiający zbieranie środków na finansowanie projektów kreatywnych.

Shopify - platforma oprogramowania do handlu elektronicznego dla sklepów internetowych i systemów detalicznych.

MyFitnessPal - platforma internetowa i mobilna do śledzenia spożycia pokarmów, wspierająca osiąganie celów związanych z fitness.

Goodreads - największa na świecie strona internetowa z rekomendacjami i recenzjami książek.

Zendesk - oprogramowanie obsługi klienta służące do poprawy relacji z klientami.


Korzystanie z Ruby on Rails ma wiele zalet. Firmy cenią Ruby on Rails ze względu na:

Bezpieczeństwo - dzięki wbudowanym mechanizmom bezpieczeństwa.

Koszt i produktywność - Ruby on Rails jest darmowy i posiada bogatą bibliotekę rozszerzeń skracając czas wytwarzania oprogramowania.

Łatwość utrzymania - Ruby on Rails skupia się na efektywności i niezawodności.

Skalowalność - Twoja aplikacja będzie w stanie obsłużyć wielu użytkowników jednocześnie.

Contact image

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
lub